Beykoz Klima Servisi olarak Beykoz  ve çevresindeki tüm yerlere gün içinde bakım yapmaya geliyoruz. Klimanızın bakımı temizliği ve %100 verimli çalışması için Beykoz Klima servisimizi arayabilirsiniz.  Her marka klimanızın, yaşı ve ömrü ne kadar olursa olsun bakımını yapıyoruz.  Klima bakımı, klima onarımı, klima arızası, 2.el klima satışı, klima montaj, klima söküm, klima gaz dolumu, klima motor arızası gibi bir çok konuda sizlere anlık hizmet vermekteyiz.

 

Tel: 0216 599 05 64

 

BeykozKlima Servisi olarak çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Beykozdaki tüm semtlere kaliteli ve garantili klima servis hizmeti götürmeyi başarmıştır. Sürekli yenilikleri takip eden firmamız her geçen gün ihtiyaçlarınıza daha kısa sürede ve daha verimli birşekilde cevap vermektedir

 

Havalar ısınmadan, klimanızın bakım ve temizliğini yaptırmanız ve daha sağlıklı bir hava ortamında hijyenik bir şekilde vakit geçirebilmeniz için hassas bir şekilde çalışıyoruz.

Sektörün eğitimli personelleri ile sürekli sahada olan servisimiz aracılığı ile klimanızın hemen bakımını yaptırıp yaza sorunsuz birşekilde başlayabilirsiniz.

Beykoz Klima Servisi olarak tüm marka ve model klima montaj ve bakım alanında İstanbul’un tüm bölgelerine avrupa yakası ve anadolu yakası şubelerimizde haf
tanın 7 günü hizmet vermekteyiz, Uzman kadromuzla ve size bir telefon kadar yakın servis noktaları ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Telefon: 0216 599 05 64

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir