Kadıköy Klima servisi olarak Kadıköy ve 21 mahallesindeki tüm yerlere gün içinde bakım yapmaya geliyoruz. Klimanızın bakımı temizliği ve %100 verimli çalışması için Kadıköy Klima servisimizi arayabilirsiniz.  Her marka klimanızın, yaşı ve ömrü ne kadar olursa olsun bakımını yapıyoruz.  Klima bakımı, klima onarımı, klima arızası, 2.el klima satışı, klima montaj, klima söküm, klima gaz dolumu, klima motor arızası gibi bir çok konuda sizlere anlık hizmet vermekteyiz.

 

Tel: 0216 599 05 64

 

Kadıköy Klima Servisi; Kadıköy klima servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Kadıköy’deki tüm semtlere kaliteli ve garantili klima servis hizmeti götürmeyi başarmıştır. Sürekli yenilikleri takip eden firmamız her geçen gün ihtiyaçlarınıza daha kısa sürede ve daha verimli birşekilde cevap vermektedir

 

Havalar ısınmadan, klimanızın bakım ve temizliğini yaptırmanız ve daha sağlıklı bir hava ortamında hijyenik bir şekilde vakit geçirebilmeniz için hassas bir şekilde çalışıyoruz.

Sektörün eğitimli personelleri ile sürekli sahada olan servisimiz aracılığı ile klimanızın hemen bakımını yaptırıp yaza sorunsuz birşekilde başlayabilirsiniz.

 Kadıköy Klima servisi olarak tüm marka ve model klima montaj ve bakım alanında İstanbul’un tüm bölgelerine avrupa yakası ve anadolu yakası şubelerimizde haf
tanın 7 günü hizmet vermekteyiz, Uzman kadromuzla ve size bir telefon kadar yakın servis noktaları ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Telefon: 0216 599 05 64

Servislerimize ; Acıbadem Klima Servisi, Moda Klima Servisi, Caferağa Klima Servisi, Erenköy  Klima  Servisi,  Sahrai Cedid Klima Servisi, Feneryolu Klima Servisi, Hasanpaşa Klima Servisi, 19 Mayıs Mahallesi Klima Servisi, Caddebostan Klima Servisi , Dumlupınar Mahallesi Klima Servisi, Fikirtepe Klima Servis, Göztepe Klima Servisi, Suadiye Klima Servisi dahildir.

One thought on “Kadıköy Klima Servisi 0216 599 05 64”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir