Kadıköy Klima servisi olarak Kadıköy ve 21 mahallesindeki tüm yerlere gün içinde bakım yapmaya geliyoruz. Klimanızın bakımı temizliği ve %100 verimli çalışması için Kadıköy Klima servisimizi arayabilirsiniz.  

 

Tel: 0216 599 05 64

 

Kadıköy Klima Servisi; Kadıköy klima servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Kadıköy’deki tüm semtlere kaliteli ve garantili klima servis hizmeti götürmeyi başarmıştır. Sürekli yenilikleri takip eden firmamız her geçen gün ihtiyaçlarınıza daha kısa sürede ve daha verimli birşekilde cevap vermektedir

 

Havalar ısınmadan, klimanızın bakım ve temizliğini yaptırmanız ve daha sağlıklı bir hava ortamında hijyenik bir şekilde vakit geçirebilmeniz için hassas bir şekilde çalışıyoruz.

Sektörün eğitimli personelleri ile sürekli sahada olan servisimiz aracılığı ile klimanızın hemen bakımını yaptırıp yaza sorunsuz birşekilde başlayabilirsiniz.

 Kadıköy Klima servisi olarak tüm marka ve model klima montaj ve bakım alanında İstanbul’un tüm bölgelerine avrupa yakası ve anadolu yakası şubelerimizde haf
tanın 7 günü hizmet vermekteyiz, Uzman kadromuzla ve size bir telefon kadar yakın servis noktaları ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Telefon: 0216 599 05 64

One thought on “Kadıköy Klima Servisi 0216 599 05 64”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir